כולנו שמענו לא פעם את המילה "תקשור", ועבור חלקנו המושג תקשור הינו מושג מיסטי אשר מתקשר לנו כדבר רחוק ובלתי נגיש. האמת היא שכיום ישנם מתקשרים רבים אשר באים לתת מענה לאותם אנשים אשר דורשים בתקשור. חשוב לדעת שהתקשור אינו נחלתם של מעטים אשר נולדו עם כוחות על אשר רק ביכולתם לסייע לנו במלאכת התקשור, אלא מדובר בנטייה טבעית אשר יש אצל כל בן אנוש אשר נטייה זו ניתנת לפיתוח וטיפוח. התקשור הוא למעשה המתווך בין המתקשר ובין הדורש בתקשור, כאשר התשובות מתקבלות דרך עולם הרוח.

 מי יכול לתקשר?

האמת היא שלמרות שנדמה כי תחום התקשור שמור לנחלתם של אנשים מסוימים, בכל אחד ואחת מאיתנו היכולת הבסיסית לתקשר. בעוד שרובנו מתחברים לדברים החומריים ומצליחים לייצר חוויה איתם, התקשור מצריך מאיתנו לחוש במסרים מעולם שאינו חומרים. כולנו מכירים את הסיטואציה בה חשבנו על קרוב לנו ומיד אחרי שניה פגשנו אותו – דבר זה אינו מקרי. במקרה שכזה הצלחתם לחוש אנרגיה מתקרבת והרי שהיה כאן מעין סוג של תקשור. התקשור הינו קול פנימי ועל מנת להתחבר לקול הפנימי עלינו להיות ברמה תודעתית גבוהה. קורס תקשור הינו קורס אשר יכול להעניק לנו כלים להתחבר לפנימיות שלנו ואיתה להיות מתקשרים טובים יותר ומודעים יותר.

 מה אנחנו מצפים לקבל מהתקשור?

אנשים רבים מגיעים לצמתים בחיים אשר בהם הם תוהים לאן לפנות. לרוב האנשים אשר פונים אל מתקשרים עושים זאת על מנת לקבל הכוון וייעוץ מגורם חיצוני- אובייקטיבי אשר מחזק את ידם ונותן להם את הכלים להתמודד עם התהיות אשר איתן הם הגיעו. אנשים מגיעים עם שלל נושאים, החל בזוגיות, דרך הרצון להגשים חלום הכרוך בסיכונים וכלה בהתקדמות בתפקיד בעבודה. התקשור מסייע לנו לקבל החלטות בכל תחום ותחום ונדמה כי הוא הוכיח עצמו לא פעם.

 איך נהפוך למתקשרים טובים יותר?

מאחר והתקשור עוסק בעיקרו בחיבור לפנימיות, עלינו להיות בשלווה מלאה ולהגיע אל מצב בו אנחנו מרפים מהמחשבות שלנו. מדובר על התחברות לפנימיות תוך הקשבה לתדרים ופיענוחם על מנת למסור את המידע למי שדורש בתקשור. מתקשר טוב הינו מתקשר מודע, אשר מחובר לפנימיות, לשקט ולתדרים אשר מתקבלים תוך תחזוקה מלאה של הכלים הפנימיים אשר אפשר לתרגלם בהרפיות ומדיטציות. במסלולי לימודי תקשור שונים מעניקים את הכלים האלו אשר תכליתם להכשיר מתקשרים טובים יותר שיעניקו טיפול מסור ואיכותי יותר לאלו הדורשים בתקשור.

עבדתי עם:

לוגו 1לוגו 2לוגו 2לוגו 4לוגו 9לוגו 5לוגו 7