פעמים רבות תהית מהו באמת הליך התקשור ואיך זה שרק ליחידי סגולה לכאורה יש את היכולת הזו לדעת….?!

ולמה, למה באמת אף מלאך לא מפציע בקולו ומזדהה בתוך ראשכם ומתחיל לספר לכם את סודותיהם הכמוסים של הסובבים אתכם… ?!!!,
למה באמת ?!!

כי יכולת התיקשור טמונה מדוכאת ונשלטת ע"י החינוך וההגיון בעצם מיום לידתנו בכולנו, היא טמונה לה כנועה רדומה ובקושי מונשמת ומחכה להתעוררות ההקשבה העצמית בתוכנו.
לכל המחפשים שבחוץ, לכול המקווים ולכל המצפים אשר מחפשים בת קול מלאכי הבא מן החוץ וניבדל מסאונד מחשבותיו המוכרות, לשאב תמשיכו מתוסכלים לצפות ולקוות.
התיקשור הינו הליך כול כולו של יכולת הקשבה לקול הפנימי האינטואטיבי בלבד.

אינטואיציה מושג אשר איך שהוא הפך חסר ערך בתודעתינו, וזאת בשל העובדה כי הוא אכן טבוע עובדתית בכולנו, הרי למי מאיתנו לא נשתלה בזיק של רגע ידיעה מה עומד לקרות באירועים שוליים או שלא בחייו ולאחר הוא ידע בתוך תוכו שידע מה יוליד המחר… זהו קולו החמקמק של "התיקשור" התבוע בכולנו וצף ועולה ברגע של הקשבה פנימית, הלדעת שאתה יודע מבפנים…. ולכול מי המשווע ליעוץ והכוונה חיצונית קשה להתחבר לרעיון שאינו מעל יכולותיו לכאורה, ומכאן נולדה תופעת הבאבות והמלאכים למיניהם המשמשים חותמות גומי אשר אינם יכולות לאשר את עצמן כמובן.
לכולנו הצורך בהשתייכות, במושיע אשר יבוא כאיש גדול ונשגב מהבנתנו וישפיע בנגיעת קסם על חיינו ועל צורך זה מתנהלת תעשייה שלמה של צדיקים שאינם בין החיים המעבירים לכאורה אינפורמציות דרך דימיונם של המתקשרים אשר מאמינים לעצמם ומשם כוחם, וכל ילד בעידן המודעות כבר יודע שמחשבה יוצרת מציאות….
אינטואיציה ע"פ המדע היא הידיעה שמעל ההגיון וכל מילה נוספת מיותרת.

אנו יודעים על היקום ועל התנהלותו פחות ממה שאנו מנסים לטעת בראשם של המודעים פחות, ואנו מפטמים את הסקרנים בשלל תאוריות שמעולם לא הוכחו, הדבר היחידי הברור עליו גם מתנהל דו שיח פילוסופי מתווכח הוא ששום דבר כאן לא קורה במקרה, שיש כאן סדר בעולם הזה ואם תכלית חיינו בעולם הזה מתבססת על זכות הלמידה והבחירה העצמית כל מי שחוזה את עתידנו הוא בעצם כקובע בעבורנו את עתידנו ושוגה בדרכו.

ומאחר ושום דבר אינו מיקרי בעולמנו ניתן גם ניתן לחזות בנוסחאות (אסטרולוגיה ונומרולוגיה למשל) את מהלכיהם של אנשים, זאת למרות שבלי יכולת אינטואטיבית מפותחת גם מפה אסטרולוגית המבוססת על נוסחאות מספריות, נשארת נטולת אישיות ומיובשת, ומשם ההבדלים בתשובותיהם של המפענחים הנשאלים את אותה שאלה ועונים תוך חישוב אותה הנוסחא שתי תשובות שונות בתכלית, והסיבה היא כאמור יכולת האינטואיציה השונה בין השניים.

את יכולת האינטואיציה המדוכאת בקרבנו ניתן לפגוש ולפתח רק ביום בו נפשנו משוועת לסיוע של אמת ומתגלה כי הכול כבר תפור בתוכה מהפנימה, רק בעיתות משבר מתחדשת היכולת האינטואטיבית אצל מי מאיתנו המוכן להודות בטעותיו ושואל את השאלות פנימה ולא מתמקד תוך פיתוח תלות בחיפוש התשובות בחוץ.

רק בעת משבר של אמת בו כך ניראה כבר לא מבצבץ לו אור בקצה הדרך ורק שינוי של אמת יציל את המצב, סוג של מוות רגשי נפשי וטוטאלי, יפציע לו שוב קוד האינטואיציה ויוביל את המקשיב אל עצמו לתשובות ולדרך הנכונה לו עצמו, לא ניתן בשום דרך ללמד את יכולת התיקשור ואין שום קשר בין דמיון מודרך שהוא טכניקה נהדרת לשחרור ייצוב ושינוי טיפולי ובין אסוציאציות לתיקשור אמיתי, שכן התיקשור הוא כפי שהבנו הידיעה שמעל ההיגיון וכל בתי הספר לתיקשור (אשר מסקרנותי התמימה הלכתי ללמוד אצל יותר מאחד מהם כבר אחרי שהוכתרתי והוכחתי כמתקשרת מומלצת ומוכרת וזאת רק על מנת שיהיה לי את מנדט החוויה המוכחת לצורך הבנתי והבהרת עמדתי באמת) ומצאתי שאין בהם אלא תעשיית אשליה המפרנסת את בעליה, וזאת עובדה כי רוב רובם של תלמידי התעשיה הזו יוצאים מדופלמים בתעודה שהוענקה להם אך נטולים כל יכולת אינטואציה נקייה ואמיתית וזאת משום שלא הגיעו לתחתית הסולם שם תיפתח בעבורם יכולת האינטואיציה הישירה בזכות ההבנות הפנימיות של עצמם והם עדיין תלותיים במוריהם המשמשים להם כגורו צעצוע ומעוורים את עיניהם.

אין ספק כי יש קשר מחייב וישיר בין מודעות עצמית ליכולת תיקשור המונית, ולא סוד הוא כי מטפלים רבים המשתמשים ביכולת זו כמטפלים ואינם מיישמים את התובנות בחייהם על עצמם נתקעים ומאבדים את הקסם ביכולת וזאת משום שהיכולות טמונות בכולנו קודם כל על מנת שנטפל ונשבח את חיי עצמנו.
כל שינוי המתחולל בנפש האדם הוא פונקציה של מוכנות פנימית ואומץ אישי של הרוצה בשינוי, תוך הבנה אמיתית כי העשייה השקטה בשינוי הדפוסים הבעייתיים הוא עבודה קשה יותר מסחיבת לבנים תחת שמש קופחת, חסינות הנשמה הוא אב הטיפוס, כך נולדנו ורק השינוי בו המביא לפריצת דרך אמיתית ואל הנחלה אליה כולנו מייחלים לעצמנו וליקירנו והוא כרוך קודם כל בהקשבה לעצמי הפרטי שלנו, ומי שמקשיב לעצמו יכול לעשות זאת גם בשביל האחרים.
עוד כעשרים שנה עת יוולד דור חדש של המשך על אדמתנו אשר תהיה כבר טבוע בו המודעות של עכשיו והיא תשרור שלמה בחינוכו יתברר כי כולנו מתקשרים נפלאים לעצמנו לו רק נעודד את ההקשבה ונפסיק לחנך בהיגיון שולט.

ומאחר ורב הנסתר על הגלוי בעולנו נבצרת ממני היכולת למרות שהרצון בי גדול להסביר מהו ההבדל בין תקשור באינטואיציה שזהו התיקשור ההמוני המוכר והידוע בו משתמשים מטפלים רבנים או יועצים למיניהם, כשלכול אחר ההסבר המוכח הפרטי לעצמו ולמאמיניו, לבין התיקשור עם העולם שמעבר, בו אנו מתקשרים עם רסיסי נשמות אשר אינם כרגע בין החיים, יכולת מוכחת זו מתבצעת על מיקום שונה בסקאלת התיקשור בערוץ הרדיו שבראש, יכולת אשר בלתי ניתנת ללימוד אך יש מי שיכול לתקשר ולפרוץ צוהר של קשר ולהביא לידיעת המצפים פרטים אמיתיים ומוחשים המוכיחים את היכולת, ומוכיחים בכך על הדרך את נצחיות הנשמה ולפחות סוג של המשך לאחר המוות אבל על כך נדבר כבר במאמר הבא.

עבדתי עם:

לוגו 1לוגו 2לוגו 2לוגו 4לוגו 9לוגו 5לוגו 7