כמעט כל אחד מאתנו חווה לפחות פעם אחת בחיים סיטואציה שבה הוא הצליח לחזות מראש את שהולך להתרחש. אולי הוא לא הצליח להסביר לעצמו מה בדיוק התרחש ואיך בדיוק הוא הצליח לחזות במדויק את העתיד לבוא ולמעשה רוב הסיכויים שאותו אדם פטר את העניין כצירוף מקרים ותו לא, אך כל אחד ואחד מהמקרים האלו יכול להוות דוגמא לצורה מיוחדת של תקשור. עם זאת, בעוד שבמקרים האלו מדובר על סוג שנקרא "תקשור אינטואיטיבי", חשוב מאוד להבדיל אותו מסוג התקשור שנקרא "תקשור עם מתים"

להתנתק מכל מה שאמרו לנו אי פעם

באופן עקרוני כולנו נולדים עם יכולת תקשור גבוהה אבל כבר מרגע הלידה היכולת המולדת הזו הולכת ודועכת. בין היתר תורמים לדעיכה המהירה שלה המסרים שמועברים אלינו מהחברה. קול ההיגיון האנושי שולל מכל וכל את יכולת התקשור ולכן רק יחידי סגולה שמצליחים להתנתק מההיגיון ומקולות החברה מסוגלים לעשות שימוש ביכולת הפנימית הזו שכרוכה בהקשבה מרבית לתודעה הפנימית ולעולם שמעבר.

במידה ובכל רגע נתון בחייכם אתם מודעים לעובדה שאין דבר שמתרחש בעולמנו שהוא תולדה של מקריות ושקיים סדר בעולם, ייתכן כי גם בכם טמון אותו גרעין של תקשור שהצליח להשתמר חרף המציאות שמבטלת את הדברים שאיננו יכולים להסביר.

תקשור עם רסיסי נשמות

אין ספק שישנם לא מעט אנשים שמסוגלים לקיים תקשור אינטואיטיבי אך מעטים בני האדם שמסוגלים לתקשר עם רסיסי הנשמות שמסתובבים ביננו, החיים. רסיסי הנשמות הם רסיסים של אנשים שעברו מן העולם לעולם שמעבר ושעדיין לא השלימו את המעגל. על מנת להשלים אותו ובכך לקבל מנוחה ושלווה ולהעניק מנוחה ושלווה ליקיריהם שנותרו מאחור, רסיסי הנשמות מסוגלים לאתר את אלו שניחנו ביכולת התקשור עם המתים ודרכם להעביר מסרים ליקיריהם שנותרו בעולם הזה.

במהלך פגישות התקשור עם המתים המתקשר מזמן את רסיסי הנשמות ומשמש מעין צינור של תקשורת שבצדו האחד אלו שכביכול כבר לא אתנו ובצדו האחר אלו שמצפים בכיליון עיניים למידע מאהוביהם שהשאירו אותם לבד. היכולת לתקשר עם המתים היא יכולת שלא ניתן ללמוד אותה וכפי שאתם ודאי מבינים גם לא פשוט להסביר אותה, אבל דבר אחד בטוח – הוכחות לקיום התקשור עם המתים קיימות בשטח עוד משחר ההיסטוריה.

עבדתי עם:

לוגו 1לוגו 2לוגו 2לוגו 4לוגו 9לוגו 5לוגו 7